Jak wygląda współpraca z nami

Przepis na osiągnięcie 100% zadowolenia ze współpracy z nami:

Zgłoszenie się do firmy
20%
Aby rozpocząć współpracę wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy dostępny w zakładce Skontaktuj się z nami, napisać wiadomość messenger lub po prostu zadzwonić i umówić się na spotkanie w celu ustalenia szczegółów.
Spotkanie
40%
Kolejnym etapem jest spotkanie, na którym ustalimy jak ma wyglądać Państwa strona. Wybierzemy odpowiedni szablon, nazwy zakładek, domeny oraz omówimy treści strony.
Realizacja projektu
60%
Po ustaleniu wszystkich szczegółów my zabieramy się za pracę. Wykonujemy stronę od A do Z i dodajemy projekt do wyszukiwarki Google. Stworzymy lub unowocześnimy również Państwa profil firmowy na Facebooku, aby jeszcze bardziej zwiększyć zasięg Państwa działalności. Projekt wykonujemy do miesiąca czasu.
Przedstawienie projektu i nanoszenie ewentualnych poprawek
80%
Po wykonaniu pracy podajemy Państwu link do gotowej strony, na której znajdziecie efekty naszej pracy. Jest to czas na zgłoszenie ewentualnych uwag do projektu i ich poprawek.
Sukces !!
100%
Po przejściu tych kilku etapów będą Państwo właścicielami własnej strony internetowej! Z pewnością będzie ona ważnym krokiem w Państwa działalności i przyczyni się do osiągnięcia jeszcze większych sukcesów zarówno na rynku, jak i wśród konkurencji. Przewidujemy również możliwość przedłużenia współpracy, jeżeli zgłosicie Państwo potrzebę, abyśmy to my dodawali aktualne treści na Waszej stronie.